Domki z klimatem

501 25 52 17

Animacje dla dzieci w okresie lipiec-sierpień

W okresie lipiec-sierpień ta opcja sprawia, że każda strona wygrywa. Dzieci doskonale spędzają czas pod okiem 2 dobrze przygotowanych animatorów, a rodzice mają dla siebie chwilę wytchnienia, może wykorzystają ją na romantyczny spacer po plaży. Uwaga animatorzy znają wiele ciekawych gier i są wyposażeni w niezwykłe przybory do zabawy, co może sprawić, że dzieci znikną na dłuższy czas. 

Basen

A co jeśli po kilku godzinach spędzonych na plaży, dzieci wciąż nie będą miały dość wody? Mamy na taką sytuację skuteczne rozwiązanie. Wyposażyliśmy nasz ośrodek w basen 10x5m który dodatkowo umili Państwa czas w trakcie pobytu w „Domkach z klimatem” w Gąskach.

Plac zabaw

Plac zabaw - nie każdy ośrodek może się poszczycić własnym placem zabaw, który sprawia, że dzieci są bezpieczne i zawsze na oku dorosłych, bez konieczności przerywania przez nich wymarzonego wypoczynku na leżaku. Plac zabaw przy domkach z klimatem został tak przemyślany, żeby mogły z niego korzystać dzieci w różnym wieku zarówno te kilkunasto-miesięczne, jak i kilkuletnie.

Ping pong

Ping pong - tenis stołowy jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie, biorąc pod uwagę liczbę zawodników uprawiających ten sport, dlatego nie mogło do zabraknąć w naszym ośrodku. To doskonała zabawa dla 2 lub 4 osób w różnym wieku, a przy tym mnóstwo ruchu i frajdy w trakcie urlopu. Ciekawe, kto zostanie mistrzem ośrodka w obecnym sezonie wakacyjnym.

Indywidualne grille

Indywidualne grille – każdy z 22 naszych domków został wyposażony w prywatny elektryczny grill, dzięki czemu nie trzeba będzie go pakować, ani kupować, w chwili podjęcia decyzji o spędzeniu urlopu w naszym ośrodku. Z doświadczenia wiemy, że prywatne grille są tym wyposażeniem dodatkowym, z którego nasi wczasowicze korzystają najczęściej, niemal każdego dnia.

Pomerania Fun Park

Pomerania Fun Park - rodzinny park rozrywek w Kołobrzegu, w którym można przyjemnie spędzić czas na wspólnej zabawie. Na terenie Parku znajdują się zarówno dostępne sezonowo atrakcje zewnętrzne, jak też propozycje całoroczne - z atrakcji pod dachem da się korzystać niezależnie od pory roku czy pogody. Dla wczasowiczów odwiedzających Kołobrzeg i pobliskich miejscowościach to z pewnością godna uwagi alternatywa na wypadek rzęsistego deszczu.

Western Park

Western Parku,  w Ustroniu Morskim - miejsce, w którym poczuć można prawdziwy klimat Dzikiego Zachodu. Goście parku (zwłaszcza dzieci), oprócz fantastycznej zabawy zdobywają tu również nową, niezwykle pouczającą wiedzę o plemionach Indian oraz o pierwszych osadnikach na Dzikim Zachodzie. Można tu zawitać do prawdziwych tipi (namiotów indiańskich), wysłuchać arcyciekawych historii z dawnych czasów oraz zapoznać się z oryginalnymi strojami i sprzętami codziennego użytku Indian. Nie brakuje tu także kowboi.

Ekstremalnie zakręcony Park Linowy Gibon w Ustroniach Morskich

Ekstremalnie zakręcony Park Linowy Gibon w Ustroniach Morskich, udostępnionych jest 9 tras standardowych (żółta, różowa, pomarańczowa, zielona, brązowa, czerwona oraz najtrudniejsze - niebieska, fioletowa i błękitna) oraz dwie trasy szkoleniowe. Każde o różnych poziomach trudności, długości oraz ilości przeszkód. 

Pałac Morski

Dużą atrakcją w Gąskach jest zabytkowy, neoklasyczny "Pałac Morski" z II poł. XIX wieku. Otoczony jest zabytkowym ok. 6,7 ha parkiem, porośniętym m.in. bukami, cyprysikami groszkowymi oraz klonami srebrzystymi. W pałacu znajdują się kawiarenki oraz restauracja serwująca domowe posiłki. 

Ogrody Tematyczne Hortulus w Dobrzycy

Ogrody Tematyczne Hortulus w Dobrzycy to 28 ogrodów w różnej tematyce i stylistyce, zaaranżowane na powierzchni 5,5 ha. Znajdują się tu ogrody inspirowane naturalnym krajobrazem (skalne, leśne, wodne), kulturą różnych narodów (japoński, francuski), a przede wszystkim oryginalne ogrody zmysłów w stylu angielskim.

Latarnia morska

Latarnia morska w Gąskach - postawiona została w latach 1876-1878, a wysokość jej wieży sięga aż 49,80 m. Jej podstawowym budulcem jest cegła, którą podczas budowy dowożono statkami i wyładowywano na specjalnie postawionym pomoście. Latarnia jest udostępniona dla zwiedzających. Z jej szczytu dostrzec można malowniczy widok na Morze Bałtyckie oraz sąsiednie miejscowości: Sarbinowo, Chłopy, Mielno i Unieście.

Już zdecydowany?
Zadzwoń pod numer
501 25 52 17

Noclegi blisko morza,domki nad morzem, apartamenty Noclegi Gąski, blisko morza, domki w Gąskach, nad morzem